12.00 Dollar US$

Koľko stojí inštalácia sprchy?

  Agents Dealers Wanted

záhradná sprchaRekonštrukcia kúpeľne často znamená inštaláciu novej sprchy. Môže zlepšiť estetiku kúpeľne a môžete si vybrať z niekoľkých rôznych štýlov a typov. Môžete mať plnú sprchu, samostatnú toaletu alebo kombináciu. Inštalácia sprchy je spojená s mnohými nákladmi. Ak chcete zostať v rámci rozpočtu, poznajte svoje potreby a urobte odhad konečných nákladov. Možno budete musieť najať profesionála na určité úlohy, ako je inštalácia vodovodného potrubia, čo môže zvýšiť vaše výdavky.


Získajte nápad


Ak chcete získať predstavu o tom, čo môžete očakávať za celkovú cenu, zvážte niekoľko faktorov. Väčšina dodávateľov bude účtovať medzi 2 500 a 5 000 USD za dokončenie sprchy. Môžete však nájsť niektorých dodávateľov, ktorí si za prácu účtujú viac ako 10 000 dolárov. Náklady na obklad sprchového kúta sú vyššie ako pri obkladaní, pretože si vyžaduje väčšiu prípravu ako štandardná rekonštrukcia kúpeľne. Proces zahŕňa čistenie, základný náter a vyrovnanie podlahy. Robiť prácu svojpomocne môže byť lákavé, no pravdepodobne nakoniec zaplatíte viac, ako ste predpokladali. záhradná sprcha


Náklady na akrylátové sprchové kabíny sa pohybujú


Náklady na akrylové sprchové kabíny sa pohybujú od 300 do 1 000 USD v závislosti od typu a funkcií. Akrylátové sprchové kabíny sú zvyčajne prefabrikované a prichádzajú v rôznych tvaroch, farbách a štýloch. Väčšina z týchto spŕch je k dispozícii v jednodielnych jednotkách, hoci niektoré stánky sú tri alebo štyri samostatné kusy. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať akrylátový sprchový kút s oknom z matného alebo tónovaného skla. Ak dávate prednosť exteriéru, môžete si namiesto toho nainštalovať Nivito. Bude to vyžadovať inštalatérske práce a môžete pridať aj lavicu a police, ktoré sa použijú ako sedenie. Ak žijete v prostredí, kde zimné teploty klesajú k bodu mrazu, vonkajšia sprcha môže byť nákladovo efektívnejšia. Pridanie sprchy je skvelý spôsob, ako zvýšiť hodnotu vášho domova. Ak chcete pridať sprchu na dvore, môžete tiež nainštalovať vstavanú úložnú skriňu a nástenné háčiky na uteráky. Jednoduchá údržba Keramické dlaždice sú ďalším obľúbeným materiálom používaným na sprchy. Pohybujú sa od 1,25 do 100 dolárov za štvorcový meter a môžu sa použiť na podlahu, steny a strop. Keramické dlaždice sa ľahko ošetrujú, ľahko sa udržiavajú a nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Tie však stoja viac ako priemer. Pre štandardnú sprchu 3'x3' môžu sklenené dlaždice stáť medzi 20 a 50 dolármi za štvorcový meter. Aj keď môže byť ťažké odhadnúť náklady na inštaláciu sprchovacieho kúta, existuje niekoľko faktorov, ktoré je potrebné zvážiť, aby sa zabezpečilo, že inštalácia prebehne hladko. Najprv si vyberte požadovaný typ sprchového kúta. Ak potrebujete menšiu sprchu, môžete sa rozhodnúť pre sklolaminátovú. Sprchy zo sklenených vlákien sú najlacnejšie, ale vyžadujú sprchovú vaničku na nasmerovanie vody do odtoku. V závislosti od požadovaného štýlu sprchy môžete očakávať, že zaplatíte kdekoľvek od 200 do 2 000 USD za kompletnú inštaláciu. vonkajšia sprcha


Vyberte si zo sklolaminátu


V závislosti od použitých materiálov a veľkosti môže nová sprcha stáť 2 000 až 12 000 USD alebo môžete pridať sprchu k existujúcej vani. Táto možnosť však vyžaduje odstránenie starej vane a inštaláciu nosného systému pre sprchu a vaňu. To môže zvýšiť plochu vašej kúpeľne, čo vám umožní použiť väčšiu vaňu. Priemerná cena kombinácie vaňa-sprcha je asi 3 000 dolárov a môžete si vybrať zo sklenených vlákien, akrylu alebo stánkov s pevným povrchom.


 Published date:

October 24, 2022

 Views

7Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Useful information

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

 User

 Tel.: 0849343642

Contact publisher

The listing is expired. You can't contact the publisher.